Yaklaşık 36 yıldır Afyonkarahisar’da serbest meslek, ticaret ve inşaat sektöründe güvenin adresi olmuş, ortaklarımızın kurmuş olduğu Hayga Suit olarak 7 yıllık tecrübesiyle beş yıldızlı otel konforunda, ev sıcaklığında temiz ve güvenilir bir ortamda bayanlara özel olarak işletmektedir.


Apart dairelerimizde ihtiyacınız olabilecek tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.Bizi farklı kılan, işimizi sürekli, özenli bir şekilde takip etmemiz ve misafirlerimizin rahatlık ve konforlarına verdiğimiz önemdir.


Sizler için özenle ve profesyonelce hazırlanmış şık ve konforlu dairelerimizi sadece siz bayan misafirlerimize en avantajlı hizmeti en uygun ücretle sunduğumuzu garantileriz.


Tesisimiz Afyon Merkez’de Erenler Mahallesinin meydanında, kurumsal market, restoran ve kafelerin yanında olup Afyon Kocatepe Üniversitesi‘ne, yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca Sağlık Bilimleri Üniversitesine, otogar ve hastaneler bölgesinden geçerek toplu taşıma araçları ile çevre yolundan vakit kaybetmeden, yoğun trafiğe girmeden kolaylıkla ulaşılmaktadır.

Bize sorun...